איתור נזילות במצלמה טרמית – חברת איתור נזילות

drop 15

איתור נזילות במצלמה טרמית על ידי צוות המומחים של חברת איתור נזילות, צילום קווי צנרת עמוקים, צנרת בתוך הקיר ואיתור מקורות הנזילה מהבסיס. איתור נזילות במצלמה טרמית היא השיטה המתקדמת והיעילה ביותר לאיתור נזילות חבויות בקיר, בתקרה, ברצפה וכו'. מוזמנים ליצור קשר או להשאיר פרטים באתר לגביי שירות זה וכל שירותי באינסטלציה המתקדמים הנוספים שחברת איתור נזילות מספקת.

כל שירותי האינסטלציה במקום אחד - איתור נזילות במצלמה טרמית

איתור נזילות במצלמה טרמית מאפשר לצוות שלנו למצוא את מקור הנזילה על ידי צילום כל קוו הצנרת ולפי מפת חום המתקבלת מהמצלמה לדעת היכן בדיוק קיימת הנזילה. היתרון הוא בכך שלא צריך לפרק את כל הצנרת ולאפשר לתקן את הצנרת רק במקום בו יש נזילה, יתרון ענק שחוסך, זמן, עבודה וכסף ובנוסף חיוני כאישור על הבעיה לחברות הביטוח. צילום תרמי או צילום קווי ביוב במצלמה טרמית הוא האמצעי הטוב ביותר שלא כל אינסטלטור מספק. צריכים שירות צילום צנרת לאיתור נזילה עקשנית? פנו לחברת איתור נזילות ונגיע במהירות לטפל בבעיה!

איתור נזילות במצלמה טרמית איתור נזילות
צילום תרמי לאיתור נזילות איתור נזילות

צילום תרמי לאיתור נזילות

צילום תרמי וא צילום אינפרה אדום על ידי מצלמה מיוחדת מאתרים כל נזילה בכל קו צנרת בין אם בדירת מגורים או בית קרקע. איתור נזילות במצלמה טרמית היא שיטה בדוקה ויעילה במיוחד לאיתור הנזילה ולאחר מכן נבצע את כל מה שצריך כדי לטפל בה כולל תיקון נזילות, תיקון פאטץ', החלפת צנרות, החלפת אטם, פקק וגומייה, שאיבת ההצפה וטיפול בכל רטיבות ונזילה שיש לכם בנכס. צילום תרמי חוסך טרחה, זמן וכסף והוא השירות המתקדם ביותר לאיתור נזילות כיום. עוד שירותים של חברת איתור נזילות: פתיחת סתימות, טיפול בפיצוץ בצנרת, החלפת כלים סניטריים וכל שירותי האינסטלציה הפשוטים והמורכבים הקיימים. השאירו פרטים או צרו קשר עכשיו לקבלת שירות מצוות המקצוענים של חברת איתור נזילות.

צילום קווי ביוב – לא חייבים לשבור קירות

צילום קווי ביוב בעומק האדמה או בקיר מאפשר לחברת איתור נזילות לכלות כל נזילה שיש לכם. איתור נזילות במצלמה טרמית על ידי צילום קווי ביוב היא טכנולוגיה שחוסכת שבירת רצפות, הפיכת בלטות, גירוד קירות והוצאת כל הצנרת בעזרת איתור נקודתי של הנזילה וטיפול נקודתי בה. כל שיטה אחרת לוקחת יותר זמן ועולה יותר. מוזמנים לקבל פרטים מלאים על השירות שלנו בטלפון או להשאיר פרטים ונחזור אליכם בהקדם עם יעוץ מקצועי והצעת מחיר.

צילום קווי ביוב איתור נזילות
צילום צנרת בבית איתור נזילות

צילום צנרת בבית – טיפול נקודתי בכל נזילה

חברת איתור נזילות מבצעת איתור נזילות במצלמה טרמית ועל ידי צילום צנרת הבית בשיטה זו מסוגלת לטפל נקודתית בכל נזילה. לאחר איתור הנזילה אנו מטפלים בכל האמצעים הדרושים לרבות החלפת כל קו הצנרת במידת הצורך, דבר שאנו מצליחים להימנע ממנו בדרך כלל כיוון שאיתור הנזילה באופן נקודתי לא מצריך את החלפת כל הקו. במקרים בהם התשתית גרועה והצינורות שחוקים וישנים מדי ויש כמה מוקדי נזילות אנו ממליצים להחליף את כל הצנרת ומתקינים צנרת חדשה מחומרי גלם חדשים ועמידים יותר. מוזמנים לקבל יעוץ ללא עלות בטלפון ולהזמין שירות עכשיו.

לסיכום

איתור נזילות במצלמה טרמית היא השיטה הטובה ביותר לאיתור נזילות חבויות בקיר, בתקרה או ברצפה. חברת איתור נזילות מספקת שירות זה לצד מגוון שירותים נוספים בתחום האינסטלציה לבית ולמוסדות ציבור. אנו מחזיקים במכנות שאיבה מתקדמות, ביובית, מצלמות טרמיות וציוד נוספים שמאפשרים לנו לא רק לאתר כל נזילה אלא גם לטפל בה על הצד הטוב ביותר בין אם על ידי שאיבה וייבוש, פתיחת סתימה ותיקון מלא של החור או מקור נזילה והרטיבות. מוזמנים לקבל ייעוץ מקצועי ללא עלות וללא התחייבות בטלפון או להשאיר פרטים ונשמח לחזור אליכם מהר ככל הניתן להמשך שירות. תודה ובהצלחה.

הכל על איתור נזילות במצלמה טרמית

שאלות ותשובות

נזילה בדירת גג היא קצת יותר בעייתי עבור חברת האינסטלציה. אם מדובר בנזילה כתוצאה מחדירת מי גשמים מהגג ייתכן ותצטרכו לבצע זיפות של הגג ואיטום על ידי יריעות ביטומניות. כל פתרון אחר יהיה זמני בלבד. איתור נזילות במצלמה טרמית היא אחת הדרכים לאיתור מקור הבעיה. חברת אינסטלציה תוכל לאתר את מקור הנזילה באמצעות מצלמה טרמית או בשיטה רגילה ולהמליץ לכם על פתרון או לטפל בבעיה במקום במידה וזה אפשרי.

במידה והנזילה היא בשל אסלה סדוקה או שבורה התשובה היא בדרך כלל כן. אפשר אמנם להדביק סדקים על ידי חומר מיוחד אך ברוב המקרים אסלה סדוקה היא מתכון לנזילות חוזרות ונשנות. במידה והנזילה היא מתחת לאסלה איתור נזילות במצלמה טרמית יכול לקבוע האם מקור הנזילה הוא באסלה עצמה או בתשתית הביוב מתחת לרצפה. איתור הנזילה יאפשר לקבוע כיצד הכי טוב לטפל בה בלי לבצע הרס של הרצפה אך יחד עם זאת בלי להתעלם מהמזילה שעלולה להתפשט בכל הרצפה ואף להגיע לשכנים דרך התקרה עם הנזילה לא תטופל כמו שצריך.

יש נזילות שאין ברירה אלא רק לאתר אותן בעזרת מצלמה טרמית, למשל כאשר הנזילה מגיע ממקור לא ידוע או מצינור חבוי בקיר רק איתור נזילות במצלמה טרמית יכולה לתת את התשובה הנכונה. איתור טרמי יכול לעומת זאת לחסוך כסף תודות לכך שהוא מאפשר טיפול נקודתי בקיר ללא צורך בשבירת כל הקיר לאורך קו הצנרת.

לא בהכרח וברוב המקרים דווקא לא. עובש נגרם כתוצאה מלחות ורטיבות. הרטיבות אכן יכולה להצביע על נזילה ובשילוב עם לחות בחדר, נגרם העובש. במקרה כזה חובה לטפל במקור הרטיבות, ככל הנראה נזילה חבויה בקיר. גם במצב זה וגם במצב של עובש ללא נזילה חובה להסיר את העובש באופן דחוף שכן עובש מסוכן לבריאות ועלול לגרום למלות ואף למוות. מצאתם עובש בתקרה? פנו מיד לחברת איתור נזילות וטפלו בבעיה באופן מידי.

אכן כל בית מחובר בסופו של דבר למערכת הביוב המרכזית ובבתי קרקע במיוחד זו בעיה במקרה של גשמים הגורמים להצפות. במקרה כזה מערכת הביוב המרכזית לא עומדת בעומס ופתחי הביוב פשוט מתמלאים ועולים על גדותיהם. ברוב המקרים אין בעיה וההצפה נגרמת רק במקרים חריגים של גשם רצוף וחזק במשך כמה שעות. יחד עם זאת באפשרותכם להקטין את הסיכוי להצפה על ידי ניקוי פתחי הביוב מעלים למשל החוסמים אותם בשל הרוח לפני סערה וסחיפת הגשמים של האדמה, הגורמים להם להצטבר בפתחי הביוב, שקיות וכדומה. נקו פתחי אלה גם בבית וגם ליד הבית ברחוב. קיימים גם מתקנים מיוחדים, מעין כלובים קטנים של סורגים אשר מותקנים על פתחי הביוב ומטרתם למנוע הצטברו עלים, שקיות וכדומה. זכותכם לבקש מהעיירה שתתקין אחד כזה ליד ביתכם במידה וכל שנה הרחוב סובל מהצפות. בהצלחה.