איתור רטיבות בקלות ובמהירות – חברת איתור נזילות

drop 15

פתאום צצה לכם רטיבות בחדר האמבטיה, בתקרה או ביקר ואתם מיד נלחצים. גם אתם יודעים, אפילו שאתם לא אינסטלטורים שכנראה יהיה צורך לשבור את הקיר, לפרק אריחים ולעשות בלגן שלם כדי למצוא את מקור הנזילה ולטפל בה. במקום זאת אנו מציעים לכם להירגע ומודיעים לכם שיש פתרון! איתור רטיבות ואיתור נזילות על ידי מצלמה טרמית יאפשר לנו למצוא את הנזילה בקיר בלי לשבור את כולו ובלי לעשות לו נזקים. לרשותכם שירות איתור רטיבות ונזילות מחברה מקצועית, הקליקו עכשיו וחייגו לקבלת שירות ופרטים נוספים.

חברת איתור נזילות - איתור רטיבות בתקרה, בקיר או ברצפה וטיפול בכל בעיות האינסטלציה בבית!

אנו מבצעים איתור רטיבות באמצעים חדשניים ומקדמים ומספקים שירות איתור רטיבות בקיר, איתור רטיבות בתקרה, איתור רטיבות ברצפה, ייבוש רטיבות וטיפול במקור הבעיה ועוד. לרשותנו ציוד המתאים ביותר לביצוע העבודה וכמו מנתח כירורגי אנחנו לא פולשים לכל הגוף אלא מאתרים בעזרת סי אופטי ומצלמה טרמית את מקורות הנזילה בבית ומטפלים בהם באופן נקודתי ומצליחים בכל פעם. נקודה. הזמינו אותנו וקבלו שירות מקצועי ומהיר על ידי צוות מקצוענים אמיתי שמכיר כל בעיית רטיבות קיימת החל מרטיבות בגג, רטיבות כתוצאה מלחות, פיצוץ צינור, רטיבות הגורמת לעובש ועוד. אל תתנו לרטיבות להתקדם הלאה למחוזות נוספים בבית שלכם ושימו אותה במקום! הזמינו אותנו ואנו כבר נטפל בה ונעלים אותה מהחיים שלכם אחת ולתמיד! להזמנת שירות חייגו עכשיו או השאירו פרטים מלאים בטופס יצירת הקשר.

איתור רטיבות איתור נזילות
רטיבות בקיר איתור נזילות

רטיבות בקיר? לא נעים להכיר!

כמה מעצבן זה לגלות רטיבות מתחת לאסלה או לכיור ולדעת מיד שנהייה חייבים להזמין אינסטלטור. אבל לא כל אינסטלטור ידע איך לטפל בבעיה. חברת איתור נזילות מבצעת איתור רטיבות בצורה המקצועית ביותר ומאתרת רטיבות בקיר, בתקרה או ברצפה בקלות גם אם אתם לא הבחנתם בה. לפעמים מצטברת כל כך הרבה רטיבות באזור מסוים שאתם לא מבחינים בה. מייבשים את הרצפה כי חשבתם שנשפכו לכם מים מהאמבטיה אבל למעשה הרטיבות בכלל הגיע מפיצוץ צינור בקיר. ייבשתם את השלולית שנוצרה והמשכתם הלאה. אחרי כמה ימים שוב נכנסתם להתקלח וגיליתם את אותה שלולית בצורה קצת יותר גדולה. זה נראה לכם מוזר כי הקפדתם לא לשפוך מים הפעם ואז אתם רואים שחצי מהקיר נראה בצבע מעט כהה יותר…

רטיבות בתקרה - מה עושים? קודם כל לא נלחצים ואז לוחצים על הכפתור וקוראים למחלצים...

יש לכם רטיבות בתקרה? קודם כל תהיו רגועים. חברתנו מטפלת בכל סוגי הרטיבויות ומספקת שירות איתור רטיבות בכך מקום בבית, מאתרת ומטפלת ברטיבות בקיר, רטיבות בתקרה, רטיבות ברצפה ועוד. צרו קשר לקבלת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות והזמנת שירות. אנו מספקים את כל שירותי האינסטלציה האחרים לרבות שאיבת מים במקרה של הצפה, ייבוש בור מים, תיקון נזילות על ידי פאטצ'ים, החלפת צינור מים, החלפת כל קווי הצנרת ועוד. פנו אלינו לייעוץ ושירות במקום.

רטיבות בתקרה איתור נזילות
רטיבות ברצפה איתור נזילות

רטיבות ברצפה? אל תתנו לזה להתפתח להצפה!

הזמינו שירות איתור רטיבות מקצועי לבדיקת רטיבות ברצפה על ידי חברה המתמחה בכך. אל תתנו לרטיבות קטנה להפוך לשלולית ואז להצפה. ובין אם אתם גרים בדירה או בית קרקע רטיבות בנכס היא משהו שמטפלים בו ולא מזניחים. גיליתם רטיבות? נהדר! כלומר גרוע מאוד! אבל לפחות גיליתם אותה ועכשיו הזמן לטפל בה. איך? על ידי הזמנת חברת איתור נזילות מקצועית שזה תחום ההתמחות שלה. לא אינסטלטור בלבד אלא חברה בעלת ציוד כבד וצוות מנוסה באיתור נזילות.

לסיכום

איתור רטיבות מקצועי הוא הרבה יותר ממראה עיניים. לחברתנו יש ציוד מקצועי הכולל מצלמות טרמיות, אינפרה אדום וסיב אופטי בעזרתם אנו מבינים בכל נזילה הגורמת רטיבות בקיר, בתקרה או ברצפה. מעבר למטרד, רטיבות מובילה גם לעובש שהוא כבר מזוכן ממש לבריאות לכם אסור לתת לרטיבות להישאר. מים עומדים מזמינים רק צרות: עובש, יתושים, נזילה אל השכנים. אנו יכולים למנוע זאת על ידי תחזוקה שוטפת בבית, הימנעות משערות, לכלוך ומגבונים שחוסמים את צינורות הביוב והקפדה על ניקוי מרזבים ופתחי ניקוז במידה ויש לנו בית פרטי. אך גם אם עשינו את כל אלה ובכל זאת יש לנו רטיבות, סתימה, נזילה או הצפה בבית, אפשר לטפל בזה ביסודיות ללא כל קושי. איך? הזמינו את שירות חברת איתור נזילות ונעמוד במבחן ללא בעיה. חייגו עכשיו לפרטים והזמנת שירות מיידית.

הכל על איתור רטיבות

שאלות ותשובות

יש כמה וכמה שיטות לאיתור רטיבות ונזילות במידה ולא הצלחתם לעשות זאת בצורה ישירה על ידי גילוי מקום הנזילה בעצמכם באופן פיזי:

  • איתור נזילה על ידי מצלמה טרמית – או מצלמת אינפרה אדום כפי שרבים מכנים זאת. המצלמה פועלת לפי הבדלי חום וטמפרטורה בין אזורים שונים בצנרת. אזור שיש בו נזילה יצטייר כאדום לעומת אזור נקי מנזילות שצבוע מפת החום שמשדרת המצלמה יהיה כחול וכל הצבעים בטווח לפי רמת הזרימה במקום.
  • איתור נזילה על ידי גז – זוהי שיטה חדשנית שבה מכניסים גז 95% חנקן ו-5% חמצן אל תוך מערכת הצינורות וכך מאתרים את מקור הזילה אפילו בעומקים של עד 10 מטרים! שיטה מצוינת לבתי קרקע וכדומה שמונעת חפירות מיותרות בנכס.
  • איתור נזילה על ידי מכשיר אקוסטי – שיטה זאת עובדת לפי גלי קול. מגבר קול המחובר למערכת משדר את עוצמת הקול של המים הזורמים בצינורות. במקרה של פיצוץ באחד המקומות בצינור, עוצמת הקול תעלה וככל שהדציבלים יצביעו על עוצמה גבוהה יותר, כך יהיה קל יותר לזהות את הנקודה בה חל הפיצוץ בצינור.

לפי השיטה בה בוחרים לאתר את הנזילה משתמשים בציוד המתאים בין אם זו מצלמה טרמית, מערכת הגז או מהמערכת האקוסטית לגילוי הנזילה על ידי גלי קול. בנוסף מבצעים בדיקת לחץ על ידי שעון מנומטר דיגיטלי ומד לחות דיגיטלי. כמו כן משתמשים במצלמת דחף קטנה המשמשת לצילום קווי הביוב והצינורות.

כל מקרה לגופו. בבית קרקע למשל אפשר להיעזר בשיטת הגז שמאפשרת גישה למקומות עמוקים עד 10 מטרים. לצורך איתור רטיבות ואיתור נזילות בדירה בבניין אפשר להסתפק במצלמות טרמיות או במערכת גלי קול לאיתור הנזילה.

בין השירותים של חברת אינסטלציה מומחית אפשר לציין: איתור נזילות על ידי מצלמות, בדיקת רטיבות מקצועית, בדיקות לחץ מים, בדיקת רטיבות קפילרית, הנחת שרוול צנרת למי גשמים או ביוב ועוד.

פנו למומחים בחברת איתור נזילות ותקבלו את כל השירותים המתקדמים ביותר לטיפול בכל בעיות האינסטלציה הקיימות, החל מרטיבות, דרך נזילה או סתימה ועד הצפה. להתראות ובהצלחה!