צילום ביוב

כמה מילים על תהליך של צילום ביוב ועל העת בו נכון לבצע את המהלך

אנחנו, העובדים בתחום של איתור נזילות יודעים כי אתם לא באמת מעוניינים להכיר לעומק את מערכת האינסטלציה שלכם בבית. כל שמעניין אתכם הוא שהכל עובד כנדרש. כל שאר המידע במובנים רבים לא מאוד רלוונטי כרגע. אבל האמת היא כי כאשר אנחנו מדברים על תהליך של צילום ביוב אנחנו מדברים על תהליך אותו רבים צריכים לעבור אבל משום מה הם לא עושים זאת.

אולי הם לא קוראים לאיש מקצוע, מי שמתמחה בתחום של איתור נזילות כדי שיפתור את הבעיה, משום שהם לא מעוניינים להתמודד עם בירוקרטיה ועם עבודת הטכנאים השונים. אבל האמת היא כי תהליך של צילום ביוב בסופו של דבר נועד בראש ובראשונה כדי להביא לתוצאות טובות יותר ומקצועיות בטווח הרחוק.

אולי כרגע תהליך של צילום ביוב נשמע לכם כמעט מצחיק, אבל עבורינו מדובר על תהליך משמעותי אותו אנחנו יכולים לתעל לצרכים כאלו ואחרים. במאמר הבא נדבר על הסיבות בגינן יש לבצע צילום ביוב. נדבר על מצלמת ביוב ומי אלו המחזיקים בציוד מתקדם מהסוג הזה. על כל זה ועוד נדבר בהרחבה במאמר הבא.

מתי כדאי לפנות לאיש מקצוע עבור שירות של צילום ביוב וממה כדאי להישמר

צילום ביוב הוא תהליך אותו אנחנו, העובדים בתחום של איתור נזילות , מבצעים בשני מקרים מרכזיים:

  1. כאשר עולה חשד לנזילה במערכת הביוב: לעיתים, לא עלינו, יש חשש לנזילה במערכת הביוב. במקרה הזה אנחנו ניעזר או בתהליך של צילום תרמי לאיתור נזילות, כלומר, ניעזר במצלמה מיוחדת עבור צילום ביוב שיאפשר לנו להבין, כתוצאה מניתוח תמונה של הנקודות החמות והקרות במערכת, היכן הנזילה נמצאת באמת. צילום ביוב במובן הזה פשוט עוזר לנו להבין איפה התקלה מתרחשת. שכן כאשר אנחנו יודעים בדיוק איפה התקלה קורית, איזה צינור ככל הנראה נצטרך להחליף או שמא נקבל תמונה טובה יותר על מיקום הסתימה, אז נגלה כי אנחנו צריכים בסופו של יום לבצע פחות עבודה ויותר מזה, לא נייצר נזק גדול מדי. למה? כי ללא צילום ביוב אנחנו עלולים פשוט 'להסתער' על המערכת ולפתוח כל דבר אפשרי גם כשלא צריך. אין שום סיבה להגיע לסיטואציה מהסוג הזה ולהרחיב את הנזק. בסך הכל, כל שצריך הוא להיות בטוחים כי אנחנו יודעים בדיוק איפה התקלה נמצאת כדי שנוכל לעבוד בצורה טובה. כלומר, ביצוע של צילום ביוב מאפשר לנו לתכנן את המהלכים שלנו באופן מלא והגיוני יותר כבר מהשלבים הראשונים של ביצוע העבודה.
  2. כאשר אנחנו רוצים לקבל את התמונה המלאה על הדירה החדשה או הנכס החדש שרכשנו: לעיתים, תהליך של צילום ביוב נובע פשוט מכך שאנחנו רוצים לקבל את התמונה המלאה על הדירה החדשה שלנו. תהליך של צילום ביוב במקרים הללו הוא דבר חיוני גם אם אתם חושבים שאתם לא באמת צריכים את זה. אנחנו יכולים להעיד על כך שבמקרים רבים צילום תרמי לאיתור נזילות פשוט עזר ללקוחות רבים להבין כי בעל הדירה הקודם צריך לעשות עבודות תיקון כאלו ואחרות או שחברת הביטוח צריכה להחזיר להם את כספם. כמובן שקיימים מקרים בהם מתברר שאין שום דבר ביסודות, אבל אין שום סיבה שתשארו באפלה. אתם בהחלט יכולים להרשות לעצמכם ליהנות מהוודאות שיש בצילום פשוט שנעשה על ידי איש מקצוע, מי שמבינים בתחום של איתור נזילות , כדי להיות בטוחים שהכל בסדר.

כמה עולה תהליך של צילום ביוב ומה הוא כולל

אז באמת אנחנו צריכים לשאול את עצמנו האם אנחנו מדברים על תהליך בו אנחנו מבצעים רק צילום ביוב אולי מדובר על תהליך הכולל לא רק איתור נזילות אלא כניסה לעובי הקורה, העמקה הכוללת תיקון של מערכות האינסטלציה באופן כזה שיאפשר לדיירים לחזור לחיים תקינים ולשגרה מלאה בהקדם.

תהליך של צילום ביוב הוא תהליך שמהצד עלול להיראות טיפה יקר. אבל אתם צריכים לקחת בחשבון כי כאשר אנחנו מדברים למשל על מצלמת ביוב אנחנו מדברים על כלי לא זול שצריך לדעת איך להפעיל אותו. העובדה כי אתם מזמינים אנשי מקצוע מעולים, היא לכשעצמה מסבירה את הסיבה בגינה המחיר לשירות עלול להיראות לעיתים מעט יקר מדי.

אבל אנחנו מדברים בסך הכל על שירות שעולה כמה מאות שקלים כאשר במקרה של תיקון במערכות הביוב או המים בדרך כלל חברה של איתור נזילות 'תעשה מחיר' ותאפשר לכם לקבל את השירות במחירים זולים יותר, נוחים יותר, משתלמים יותר באופן יחסי.

האם כל אחד יכול לעשות צילום ביוב

  1. אם מדובר על מי שיש לו ראיות המוכיחות כי מדובר על מי שהתמונות אותן הוא מציא יכולות להיות ראיות לכל דבר ועניין בבית משפט: היום, במקרה של תביעות קטנות נגד חברת הביטוח וכיוצא באלו, במידה ואתם רוצים להביא בתור ראיה את אותו צילום ביוב שיוכיח כי רימו אתכם וכי אתם צריכים לקבל את מלוא הזכויות שלכם, אתם צריכים להיות בטוחים כי איש המקצוע בו בחרתם הוא מי שיש לו את הרשות לחלוק את המידע שלו באופן כזה שיתקבל בתור ראיה רשמית לכל דבר ועניין. כדאי לשים לב לכך כדי שלא תמצאו את עצמכם בבעיה לאורך הזמן.
  2. צילום ביוב הוא תהליך שמצריך ידע, אל תהססו לשאול את בעל המקצוע שאלות מקצועיות: אנחנו לא תמיד יכולים לדעת באופן מלא האם אנחנו בוחרים את איש המקצוע המתאים לנו. הרבה פעמים רק האינטואיציה, התחושה בבטן, הן אלו שיאפשרו לנו להבין האם מדובר על איש מקצוע מעולה או משהו שאנחנו לא בטוחים כי היינו רוצים להיעזר דווקא בו. צילום ביוב הוא תהליך שאנחנו לא תמיד יכולים להבין בו וזה בסדר גמור. על ידי שאלה של מגוון שאלות אתם יכולים לקבל תמונה מהימנה יותר ולהיות בטוחים באמת כי אתם בוחרים את הדבר הנכון. שימו לב כי אתם לא נרתעים מכך או מוטרדים מעצם העובדה כי זה לא המקום הטבעי שלכם ואולי אתם לא באמת צריכים 'כאילו' לשאול את השאלות הללו

כאן הכנו לכם כמה סעיפים שיעזרו לכם להבין האם אתם בוחרים נכון את האדם המתאים עבור צילום ביוב מקצועי:

הלקוח הוא מעל הכל, עבודה מקצועית תשמור על ראש שקט לאורך זמן

אנחנו, בתור אלו העובדים בתחום של איתור נזילות כבר לא מעט זמן, יודעים כנראה טוב מכולם כי כאשר העבודה נעשית באופן מקצועי אנחנו יכולים להיות בטוחים בכך שמדובר על תיקון שיחזיק מעמד לאורך זמן.

אנחנו מאמינים כי שירות של צילום ביוב, אולי נראה מצחיק מהצד אבל בסופו של דבר, למעשה עצמו יש ערך אדיר.

שתפו את המאמר לחברים:

שיתוף ב email
Email
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב facebook
Facebook
דילוג לתוכן