ייבוש רטיבות בקלות ובמהירות – חברת איתור נזילות

drop 15

רטיבות מתחת לרצפה זה חתיכת סיפור מההפטרה…. זה משבית את הבית ומצריך את הפיכת הרצפה, ייבוש רטיבות מלא, איתור מקור הרטיבות, תיקון הנזילה שהובילה לרטיבות והתקנה חדשה של כל המרצפות או בקיצור: ייבוש רטיבות זה חתיכת ייבוש… אבל מה אם נאמר לכם שיש שיטה מתקדמת לאיתור נזילה מתחת לריצוף בלי הצורך להרים אותה? כן, יש כיום טכנולוגיות חדישות לאיתור נזילות ואנו נעזרים בהם לאיתור כל נזילה וייבוש כל רטיבות במינימום נזק! פנו אלינו לפרטים מלאים והצעת מחיר.

3 השיטות המתקדמות בעולם לאיתור נזילות חבויות ולאחר מכן ייבוש רטיבות:

יש היום שיטות חדשות לאיתור נזילה חבויה, נזילה מתחת לרצפה ואפילו בקרקעית הבית. הנה שלוש השיטות המובילות בעולם כיום לאיתור נזילות נקודתית שמאפשר את חשיפת מקור הנזילה בקלות , ייבוש רטיבות בכל מקום כולל ייבוש רטיבות מתחת לריצוף או ייבוש רטיבות כלואה בכל חלל קיים בלי הצרוך להפוך את כולו:

  • איתור נזילות במצלמה טרמית – צריכים לבצע ייבוש רטיבות ברצפה אבל לא מעוניינים להפוך את כל הרצפה? איתור על ידי מצלמת אינפרה אדום יגלה את נקודות הנזילה באופן נקודתי ויעזור לכם לסיים את הנזילה בנזק קטן משמעותית מאשר להפוך את כל הרצפה!
  • איתור נזילות אקוסטי – עוד שיטה חדשנית ויעילה לאיתור נזילות. בשיטה זו נעזרים בגלי קול ועוצמת זרימת המים כאשר במקומות בהם יש פיצוץ בצינור ונזילה עוצמת הקול גבוהה יותר וכך ניתן לסרוק צנרת שלמה ולהגיע לנקודת הנזילה בלי לפרק את כל הצנרת!
  • איתור נזילות על ידי גז – גז החנקן בשילוב עם מעט חמצן מוחדרים עד לעומק האדמה דרך צינורות התשתית ומאפשרים לאתר כל נזילה בעומק ובוודאי מתחת לרצפה שטוחה ולטפל בנזילה באופן נקודתי בלי להפוך את הרצפה.
לאיתור נזילות חבויות איתור נזילות
ייבוש רטיבות מתחת לריצוף איתור נזילות

ייבוש רטיבות מתחת לריצוף – מסיימים את העבודה כמה שיותר מהר

רטיבות מתחת לבלטות משביתה את כל הבית ויוצרת כאוס בבית. צריך להזיז רהיטים, לארוז חפצים, ממש כאילו אנחנו עוברים דירה ואנחנו גם לא יכולים לשהות בבית עד שהעבודה מסתיימת. ייבוש רטיבות הכרחי על מנת להחזיר את המצב לקדמותו ולהניח מרצפות חדשות. צריכים ייבוש רטיבות מתחת לריצוף? pנו לחברה המתמחה בכך, בעלת ציוד איתור נזילות מתקדם שלא יצריך מכם להפוך את כל המרצפות על מנת לאתר את הנזילה ויאפשר לכם לחסוך בעלויות תיקון הרטיבות לאחר מכן.

ייבוש רטיבות כלואה מתחת לרצפה – איתור נזילות בשיטה מתקדמת

מים שהצטברו מתחת לרצפה הם מתכון לאסון. מעבר לנזק שנגרם לריצוף המים עלולים לחלחל שכנים דרך התקרה ולסבך אתכם בתביעה והוצאה גדולה. ייבוש רטיבות מקצועי או ייבוש רטיבות כלואה מתחת לרצפה יכול להיעשות בצורה חכמה על ידי איתור נקודתי של מקור הנזילה וייבוש בצורה מתקדמת על ידי ספיחת המים, ספיגת המים ושאיבת המים במכונות המיועדות לכך ולאחר ייבוש מלא ותיקון הנזילה, ניתן יהי להניח מחדש את המרצפות.

ייבוש רטיבות כלואה מתחת לרצפה איתור נזילות
ייבוש רטיבות ברצפה בשיטה חדשנית איתור נזילות

ייבוש רטיבות ברצפה בשיטה חדשנית – חברת איתור נזילות

אנו מציעים שיטה מתקדמת לאיתור נזילות, ייבוש רטיבות ותיקון כל נזילה בבית, שירות ייבוש רטיבות ברצפה, בקיר או בתקרה ותיקון הנזילה במוקד המדויק שלה על יד ציוד מתקדם. קיימות מכונות מיוחדות המסייעות לנו לייבש כל משטח, קטן כגדול, בדרך המהירה והיעילה ביותר על ידי מפוחי חום, מאווררים עוצמתיים, שאיבת המים, ראשית כל על ידי מכונות שאיבה מיוחדות וייבוש הרצפה עד תום. פנו אלינו לייעוץ מקצועי במידה ויש לכם צורך בשירות זה.

לסיכום

ייבוש רטיבות היא פעול הכרחית שדורשת מכונות מתקדמות ושיטות יעילות שיאפשר לכם לבצע את העבודה הדרושה בצורה חלקה ומהירה, עם הכי מעט נזק שאפשר בהתאם לנסיבות. במקרה של רטיבות או נזילה שהתפתחו מתחת לריצוף והציפו שטח גדול, נוצר מצב של חול רטוב מתחת לרצפה שעלול לשקוע ולפגוע בתשתית. חובה לייבש את הרטיבות בצורה מוחלטת לפני ששמים רצפה חדשה ובוודאי רק לאחר שמתקנים את הנזילה שהובילה לאותה רטיבות. עבודה זאת נעשית בעזרת מכונות ייבוש מקצועיות ולאחר מכן בסיס הרצפה מוכן להתקנה מחודשת של הרצפה.

יש לכם רטיבות בבית מתחת לרצפה? מהרו לטפל בזה ולחייג אלינו למתן פתרון מושלם לבעיה בזמן הקצר ביותר ובשיטה המתקדמת ביותר!

הכל על ייבוש רטיבות

שאלות ותשובות

יש מכונות ייבוש רטיבות מיוחדות לכך העובדות על חום ואוויר בלחץ גבוה המאפשרים את ייבוש הרצפה בצורה הטובה ביותר. כמובן שלפני כן צריך לספוג את המים או לשאוב אותם במידה והצטברה כמות גדולה מדי של מים. לאחר כמה ימים כשהרצפה יבשה, אפשר להתקין רצפה חדשה ללא כל בעיה וללא דאגה.

על מנת לבדוק את רמת הרטיבות ברצפה יש לקחת דגימה מחול השומשום אשר מתחת לריצוף. את הדגימה שולחים למעבדה ושם מחשבים את אחזו הרטיבות מתחת לריצוף. לפי התוצאה מחליטים על המשך הפעולה שיש לבצע על מנת לייבש את הרטיבות בצורה הטובה ביותר.

בדיקת הלחות היא בדיקה פשוטה שלא דורשת לקיחת דגימה או קידוח ואפשר לבצע אותה על ידי מד לחות דיגיטלי אותו יש להצמיד לאזור הלח או הרטוב ולפי המידה במד קובעים מה רמת הרטיבות בקיר או ברצפה.

כאשר יש רטיבות בקיר היא מצליחה להתפשט למעלה (בניגוד לחוק הטבע שמים זורמים רק למטה) ואז נוצרים נימים קטנים (וזה מקור השם באנגלית, קפילרי) המאפשרים לנו לזהות את הרטיבות. בדיקה זאת חכמה ונדרשת כאשר אין רטיבות בולטת הבאה לידי ביטוי בקילוף הקיר, בדרך כלל מעל קו הפאנלים או ניפוח הקיר והצבע. שיטה זו מאפשרת לאבחן עד לאן בדיוק הגיע הרטיבות ולטפל בה בהתאם.

רטיבות כלואה היא רטיבות הנוצרת בשל פיצוץ בצינור מים או בעיית איטום בצינור או במרזבים. הרטיבות מתקיימת מחת לאריח הרצפה או הקיר וקשה לאבחון. אנו נעזרים בציוד מתקדם המסוגל לאתר ולחשוף כל רטיבות בעזרת טכנולוגיה מיוחדת המאפשרת לנו לאתר את הרטיבות ולטפל בה נקודתית בלי להפוך את על המרצפות.

צריכים איתור נזילה או בדירת רטיבות בדירה? פנו אלינו ונגיע אליכם עם הציוד המתקדם ביותר כיום לאיתור נזילות חבויות, איתור רטיבות וייבוש רטיבות בתקרה, בקיר או ברצפה בכל חלל ובכל נכס לרבות בבתי קרקע. אנו נעזרים בשיטות המובילות בעולם כיום לאיתור נזילות חבויות על ידי מצלמה טרמית ושיטות נוספות המאפשרות לנו לבצע את העבודה הנקייה והיעילה ביותר, לאתר כל נזילה, לייבש כל רטיבות, לשחרר כל סתימה ולתקן כל צינור הדורש תיקון.

נשמח לסייע גם לכם עם כל בעיית אינסטלציה מורכבת שיש לכם ולהביא את שיטות העבודה והציוד המתקדם ביותר לבית שלכם ולספק לכם פתרון מקיף לכל בעיית אינסטלציה שיש לכם בנכס. בהצלחה ולהתראות!