תיקון נזילות מקצועי על ידי חברת איתור נזילות

drop 15

אנו מספקים שירות תיקון נזילות מכל סוג לבתי עסק, בתים פרטיים ומוסדות ציבור. תיקון נזילות בגג רעפים, תיקון נזילה בשירותים, נזילה במטבח, נזילה בסלון ובכל מקום אחר בבית. מוזמנים ליצור קשר ולקרוא לנו להגעה מהיר במקרה דחוף או לתאם עמנו פגישה. נשמח גם לייעץ לכם בטלפון. חברת איתור נזילות מחזיקה ציוד מתקדם וחדיש לאיתור נזילות חבויות בקרי בעזרת מצלמות טרמיות וכן ציוד שאיבת מים, פתיחת סתימות, תיקון נזילות והחלפת קווי צנרת. צרו קשר לפרטים וקבלת הצעת מחיר או השאירו פרטים באתר.

איתור נזילות חבויות בקיר, תיקון נזילות ופתיחת סתימות – חברת איתור נזילות

תיקון נזילות באמצעים החדישים ביותר, עבודה יסודית ומקצועית וטיפול מקיף בכל נזילה שיש לכם בגג, בקיר או ברצפה. נאתר את הנזילה ונטפל בה כך שלא תחזור שוב. אנו מספקים שירות תיקון נזילה בשירותים, תיקון נזילות בגג רעפים, תיקון נזילה בצינור מים ואת כל שירותי האינסטלציה הנחוצים לבית. מוזמנים לקרוא עוד באתר וליצור קשר לייעוץ ראשוני ללא התחייבות. נשמח לענות על כל שאלה. חברתנו בעלת ניסיון רב בטיפול בנזילות מכל סוג לרבות נזילות בצנרת חבויה בקרקע בבתים פרטיים או צנרת בדירות מגורים בבניינים וכדומה. צרו קשר עם כל שאלה שיש לכם ונשמח לעזור.

תיקון נזילות מקצועי איתור נזילות
תיקון נזילה בשירותים איתור נזילות

תיקון נזילה בשירותים – חברת איתור נזילות

נזילה בשירותים היא לא עניין מהנה במיוחד. נזילות בשירותים מעצבנות מכיוון שאם הנזילה בקיר או בתקרה ואין גישה למקור הנזילה, חייבים לפרק אריחים ולהגיע לצנרת. חברת איתור נזילות מספקת שירות מיוחד של איתור נזילות על ידי מצלמה טרמית וחוסכת לכם את הצורך בשבירת הקיר מכיוון שהאיתור הוא נקודתי. אנו מבצעים תיקון נזילות מכל סוג לרבות תיקון נזילה בשירותים בצורה הנקייה והחלקה ביותר בעזרת ציוד האיתור המיוחד הזה. אנו מתקנים כלים סניטריים, מתקינים ברזים למדיחי כלים ועוד. להזמנת שירות לכל עבוד אינסטלציה שאתם צריכים לבצע בבית, קטנה כגדולה, מוזמנים ליצור עמנו קשר ונגיע אליכם בהקדם האפשרי לטיפול בכל בעיה: איתור רטיבות ומקור הנזילה, פתיחת סתימה, שאיבת הצפה וכדומה. חייגו עכשיו לפרטים נוספים והזמנת שירות.

הכינו ביתכם לחורף - תיקון נזילות בגג רעפים – חברת איתור נזילות

אנו מבצעים תיקון נזילות בכל נכס לרבות תיקון נזילות בגג רעפים. נזילה דרך הגג יכולה להיות בעייתית מאוד ולגרום לנזק בתוך הבית. מהרו להזמין שירות תיקון נזילה בגג לפני בוא הגשמים. אל תזניחו את הגג ואטמו אותו לפני כל חורף. במקרה ולא ביצעתם זאת השנה ואתם סובלים מנזילה דרך הגג נשמח להגיע ולטפל בנזילה, לאטום את החור ולאפשר לכם לעבור חורף שקט ונעים בלי דליים באמצע הסלון ובלי לקום באמצע הלילה מטפטוף על האף…

תיקון נזילות בגג רעפים איתור נזילות
צילום צנרת בבית איתור נזילות

תיקון נזילה בצינור מים – חברת איתור נזילות

חברתנו מבצעת תיקון נזילות כולל תיקון נזילה בצינור מים בבתים פרטיים ובדירות מגורים. אנו מאתרים את הנזילה בצינור על ידי מצלמות טרמיות המסוגלות לאבחן כל נזילה בכל מקום בקיר וכך למנוע את הצורך לשבור את הקיר לכל אורך קו הצנרת על מנת למצוא את הנזילה פיזית. אנו מתקנים, מחליפים ומתקינים צינור חדש בכל עם הנזילה, אוטמים אותו הייטב בעזרת חומרי איטום, גומיות, פקקים וכל חלק שצריך על מנת להתגבר על הנזילה באופן  מלא. בבתים ישנים עם צנרת ישנה אנו יכולים גם להחליף את כל הצינור במידה וזה מתאפשר במינימום נזק.

לסיכום

תיקון נזילות פשוטות בבית היא משימה שכל אינסטלטור יכול לבצע. יחד עם זאת רק חברות אינסטלציה עם ציוד טרמי לאיתור נזילות יכולות לאתר נזילות חבויות בקיר ולטפל בהם בצורה היעילה ביותר. סובלים מנזילה חוזרת? אל תזניחו תנסו להתעלם ממנה שכן היא יכולה להחמיר ולהפוך לסיוט של כל בעל בית כאשר נזילה אחת קטנה בקיר הופכת לנזילה גדולה שיכולה להתפשט על לשכנים. חברת איתור נזילות תאתר עבורכם את מקור הנזילה ועל ידי טיפול פשוט ומקצועי תתקן את הנזילה בדיוק בנקודה בה היא מתחילה בלי צורך לשבור קירות מיותרים. בנוסף אנו מספקים את כל שירותי האינסטלציה האחרים כולל פתיחת סתימות, איטום חורים, שאיבת מים ותיקון כל זוגי הנזילות בחדר האמבטיה, בשירותים, תיקון נזילות בגגות מכל סוג כולל תיקון נזילות בגג רעפים ועוד. פנו אלינו עוד היום לשירות מהיר ומקצועי באמצעים החדישים ביותר.

הכל על תיקון נזילות

שאלות ותשובות - תיקון נזילות מקצועי

נזילה דרך הרעפים היא לא עניין פשוט. צריך צוות מומחה ומנוסה בתחום, סולמות מספיק גבוהים וציוד מתאים לבצע את האיטום ואת תיקון הנזילה בגג. יש שיטה מיוחדת לתיקון נזילות בגג. חברתנו מספקת שירות זה ונשמח לסייע גם לכם עם כל בעיית נזילה בגג או בכל מקום אחר, סתימה, רטיבות או הצפה, בעיות בצנרת הראשית או באחד החדרים בבית לרבות בחדר האמבטיה או בשירותים. מוזמנים ליצור קשר לעזרה מידית עכשיו.

בעזרת מצלמות טרמיות מיוחדות העוברות על כל הקיר ללא צורך בחדירה לקיר או שבירה שלו ועל ידי איתור נקודתי של מקור הנזילה וטיפול בנזילה לאחר מכן באותה נקודה בלבד בעזרת ציוד מתאים לתיקון נזילות.

כיום הצנרת ברוב הבתים עשויה פלסטיק או גומי קשיח ועמיד ולא צינורות ברזל כפי שהיה נהוג בעבר. בצורה זאת קל יותר גל לתקן נזילות ולאטום חורים במידה ויש אך באופן כללי גומי או פלסטיק הם חומרים עמידים יותר וקלים יותר לתיקון.

כן אך זה תלוי בתשתית שלכם. אינסטלטור יכול חבר ברז למכונת כבידה, למדיח כלים וכדומה אך על מנת לחבר ברז חדש במיקום לא שגרתי יש לבצע עבודת תשתית של העברת צינורות נוספים מעבר לצינורות הבית המקוריים, דבר הדורש אישורים ועבודה מיוחדת הניתנת לביצוע במידה ויש לכם צורך בכך. מוזמנים לנפות אלינו לפרטים נוספים וקבלת הצעת מחיר.

רוב הסתימות בבית קורות בעיקר בגלל לכלוך אשר מצטבר וסותם את הצינורות או בשל התקנה גרועה ולא מאוזנת של הצינורות בין הכיור ואגן הרחצה בטוש או באמבטיה לבין מערכת הצינורות המרכזית. שערות הן גורם נוסף שיוצר סתימות וכן מגבונים ששוטפים באסלה ויוצרים סתימות רבות בכל בניין ואפילו במערכת הביוב המרכזית ברחוב. פתרון פשוט הוא מסניים שעולים כמה שקלים וניתן לשים אותם בפתחי המים. הקפידו על ניקוי מסננים אלא ונסו להימנע כמה שאפשר מהצטברות לכלוך ושערות בפתחים. במידה ואתם מרגישים שפספסתם ולכלוך כן הצטבר באגן מתחת לכיור, תוכלו לפתוח אותו בעצמכם ולנקות ולהחזיר למקום או לקרוא לאינסטלטור שיבצע עבורכם את העבודה בצורה יסודית ומקצועית יותר. צריכים עזרה? פנו אלינו.